Rezervasyon

SPOR

Dört mevsim spor sizinle

Sirene Belek Hotel, Akdeniz’in tadını çıkarmak isteyen misafirlerine olduğu kadar profesyonel spor alanlarında kamp ve turnuvalara da başarıyla ev sahipliği yapıyor.

Sirene Hotel Spor Golf Sirene Hotel Golf Mainpage Tablet Sirene Hotel Golf Mainpage Mobile

Golf

Sirene Belek Hotel’e yürüme mesafesinde bulunan ve 1350 dönümlük bir alan üzerinde hizmet veren, kardeş kuruluş Antalya Golf Kulübü, PGA Sultan ve The Pasha sahalarından oluşmaktadır.

KEŞFET
Sirene Hotel Spor Yüzme Sirene Hotel Yuzme Mainpage Tablet Sirene Hotel Yuzme Mainpage Mobile

Yüzme

1250 m², 25x50 metre ebatlarında, 10 kulvarlı Olimpik havuzu ve 312,5 m²’lik Yarı Olimpik kapalı yüzme havuzu ile yüzme gruplarını kamp ve yarışma dönemlerinde misafir eden Sirene Belek Hotel, alanında profesyonel ekibiyle kusursuz bir hizmet sunuyor.

KEŞFET
Sirene Hotel Spor Kayak Sirene Hotel Kayak Mainpage Tablet Sirene Hotel Kayak Mainpage Mobile

Kayak Merkezi

Kayak pistleri “babylift” ile başlamakta, yapılan düzenleme ile de pist bitişi olarak otelimizde sonlanmaktadır. Toplam yedi kilometrelik uzunluğu ve üç ayrı sınıflamaya sahip pist yapısı en uygun kullanım olanaklarını sunmaktadır. Ilıman bir iklimin egemen olması da bu sporun yapılabilirlik oranını maksimuma taşımaktadır. Kayak odamız; her kayak tutkununa hizmet verecek donanımdadır. Tecrübeli öğretmenlerimiz hava ve pist koşullarına göre her zaman çalışmalarını sürdürmektedirler.

KEŞFET