Rezervasyon

GOLF

PGA National Türkiye Antalya Golf Kulübü

Antalya Belek bölgesinde yer alan Antalya Golf Kulübü Toros dağlarının eşsiz manzarasına hayran bırakan tek PGA onaylı “PGA Sultan ve The Pasha” sahaları golf tutkunları tarafından tercih ediliyor. Saha projesi dünyaca ünlü ve Avrupa’nın en iyi proje-golf design şirketi olan European Golf design mimarları tarafından hazırlamış aynı zamanda ünlü profesyonel golf oyuncusu olan David Jones tarafından danışmanlığı yürütülmektedir.

Sirene Hotel Golf Banner Sirene Hotel Golf Banner
Sirene Hotel Golf Banner Sirene Hotel Golf Detail Mobile Banner
Pga Logo (1)

Saha projesi tüm dünyaca ünlü ve Avrupa’nın en iyi proje-golf design şirketi olan European Golf Design mimarları tarafından hazırlanmıştır. Danışmanlığını da aynı zamanda ünlü profesyonel golf oyuncusu olan David Jones tarafından yürütülmektedir.  Golf tutkunlarının keyifle oynayacakları ama bir o kadar da zorlanacakları sahalardır. 

  • Sirene Hotel Golf Galeri
  • Sirene Hotel Golf Galeri 5
  • Sirene Hotel Golf Galeri 2
  • Sirene Hotel Golf Galeri 3
  • Sirene Hotel Golf Galeri 4

Mükemmel oyun parkuru, eşi bulunmaz iddialı kalitesi ve harika hava koşullarına çevresindeki doğal güzellikler de eklenince golfun unutulmaz anlarını yaşayacaksınız.

PGA Sultan şampiyona sahası 71 par olup parkur uzunluğu 6477 metre, Pasha sahası ise 72 par olup parkur uzunluğu 5731 metredir.

Detaylı bilgi için agc.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Uygun Saha İçin Sorgula

Kişisel Detaylar