Rezervasyon

Spor

En Profesyonel Spor Alanları Sirene Belek Hotel’te!

 • Sirene Belek Hotel Spor Slider Banner Desktop Sirene Belek Hotel Golf Slider Mobile
 • Sirene Belek Hotel Spor Slider Banner Desktop 2 Sirene Belek Hotel Spor Fitness Slider Mobile

Sirene Belek Hotel ultra her şey dahil hizmetiyle, tatilinizde konforlu bir konaklama deneyimi sunmanın yanı sıra farklı spor branşlarında kendinizi geliştirme imkanı da sunar.

Otelimiz 7 tenis kortu, 2 padel kortu ve 5 km uzunluğundaki koşu parkuru ile profesyonel sporcuların tercih ettiği bir yerdir. Ayrıca yüzme olanaklarıyla da dikkat çeker.

Sirene Belek Hotel Spor Center Banner Desktop

Pga National Türkiye Antalya Golf Kulübü

Antalya Golf Kulübü PGA National, Türkiye'nin en büyük ve prestijli golf kulübüdür. Sirene Belek Hotel'e yürüme mesafesindeki bu muhteşem tesis, bölgenin tek PGA onaylı, PGA Sultan ve The Pasha sahaları ile golf tutkunlarına unutulmaz bir deneyim sunar. Dünya standartlarında hizmet sağlayan ve tek PGA lisanslı bu modern tesis, mükemmel oyun parkurları ile sizleri bekliyor.

KEŞFET
 • Sirene Bodrum Hotel Yuzme Card Desktop
  Yüzme

  Olimpik havuz dilendiğinde ekstra ücrete tabii olmak şartıyla, kapalı havuz ise sürekli ısıtma imkanına sahip. Yıl boyu uygun iklim koşullarına sahip bölgede böylece yüzme grupları oldukça elverişli koşullarla karşılaşmaktadır.

  • Sirene Belek Hotel Golf Club Cardjpg
   PGA National Türkiye Antalya Golf Kulübü

   Türkiye’nin en büyük golf kulübü olan Antalya Golf Kulübü PGA National, Sirene Belek Hotel’e sadece yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

    Tenis

    Deniz Kızı Sirene muhteşem bir tatil için sizi bekliyor

    REZERVASYON