Rezervasyon

Eğlence

Doğanın ve Akdeniz’in ev sahipliğinde düşlediğiniz tatil…

  • Sirene Belek Hotel Eglence Banner Desktop Sirene Belek Hotel Eglence Banner Mobile
  • Sirene Belek Hotel Eglence Slider Desktop 3 Sirene Belek Hotel Night Show Mobile Slider
  • Sirene Belek Hotel Eglence Slider Desktop 2 Sirene Belek Hotel Night Show Mobile Slider 2

Sirene Belek Hotel, misafirlerini unutulmaz eğlence dolu bir tatil vaadiyle karşılar. Her yaştan misafirin keyifle katılabileceği, enerji ve coşku dolu etkinliklerle gün boyu süren bu eğlenceli atmosferde, yaşamın tüm streslerinden uzaklaşarak huzur bulacaksınız.

Aspendos Area

Eğlenceye doyamayacağınız bu muhteşem otelde animasyon ekibinin hazırladığı renkli şovlar da sizi bekliyor. Çocukların ve yetişkinlerin neşe içinde izleyeceği bu gösteriler ile gününüzün her anında keyifli vakit geçireceksiniz. Otel ana binasından iskeleye kadar uzanan barlar ise eğlence noktaları olarak siz değerli misafirlere hizmet veriyor ve tatilinize hareket katan unsurlardan biri oluyor.

  • Sirene Belek Hotel Eglence Aspendos Arena Banner Desktop
Sirene Belek Hotel Eglence Aspendos Disco Card Desktop

Aspendos Area'da yer alan modern sahne ve açık hava diskosu, ses ve ışık programlı su gösterisi, canlı müzik performansları ve profesyonel animasyon ekibinin hazırladığı şovlarla gününüzün her anını coşku dolu yaşayacaksınız. Ayrıca Aspendos Night Club ve Aspendos Bar'ın sunduğu lezzetli atıştırmalıklar ve içeceklerle gece boyunca keyifli vakit geçirme imkanına sahipsiniz.

Deniz Kızı Sirene muhteşem bir tatil için sizi bekliyor

REZERVASYON