Rezervasyon

Hakkımızda

Akkanat Holding'in turizm sektöründeki ilk yatırımlarından olan Sirene Belek Hotel, bir misafirin tatilde hayal edebileceği her türlü isteğin yerine getirilmesi anlayışı üzerine kuruldu. 120 bin metrekare alanda doğayla uyum gözetilerek Antalya Belek'te inşa edilen Sirene Belek Hotel, denize sıfır konumuyla da ayrıcalıklı bir yere sahip.

426 odanın olduğu otelde, 2 ve 3 katlı 5 villa kompleksi de bulunmakta. Teknolojinin her olanağının sunulduğu Sirene Belek Hotel'de, ayrıca Akdeniz, Türk, İtalyan ve Güney Amerika mutfaklarının yer aldığı 4 À la Carte restoran hizmet vermekte. Sirene Belek Hotel misafirleri, Antalya Golf Club'ın PGA onaylı The Sultan ve The Pasha golf sahalarına da yürüme mesafesindeki ayrıcalığıyla yaralanmakta. Yılın her ayında her türlü toplantı ve konferansın yapılabileceği altyapıya sahip Sirene Hotel, iş turizmi için de olanaklar sunuyor. Uluslararası kusursuz hizmetin, müşteri odaklı anlayışın hakim olduğu otel, Akkanat Holding'in kalite ve güvencesiyle Türkiye'de turizm sektöründe fark yaratıyor.

MİSYONUMUZ

Her yaştan misafirlerimize; eşsiz, özgün hizmetler ve benzersiz deneyimler yaşatmak. "SIRENE BELEK HOTEL MİSAFİRPERVERLİĞİ" ile misafirlerimizin anılarına ev sahipliği yapmak Kalite odaklı hizmet anlayışımızla misafirlerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde artırmak ve turizmde yeniliklere öncü olmak Kurumsal değerlerimiz aracılığıyla mükemmel konukseverlik sağlamak.

VİZYONUMUZ

Unutulmaz anlar yaşatarak misafirlerimizin hayatlarında iz bırakan bir marka olmak.

DEĞERLERİMİZ

HİZMET MÜKEMMELLİĞİ ; hizmetlerimizde mükemmellik arayışına bağlıyız

SADAKAT ; ortak hedefleri aşmak için misafirlerimiz, ekip üyelerimiz ve tedarikçilerimizle işbirliği içinde çalışarak sadık ortam yaratırız

YENİLİK ; küresel trendlere göre gelenek ve yeniliğin mükemmel bir karışımı için sürekli çaba içerisindeyiz

DÜRÜSTLÜK ; tüm ilişkilerimizin esasının dürüstlük olgusu üzerine kurulu olduğunun inancındayız

SAYGI ; tüm misafirlerimize, ekip üyelerimize ve tedarikçilerimize saygı duyar ve bunu korumak için maksimum çaba sarf ederiz.

İLETİŞİM FORMU