Rezervasyon

Bohemia A la Carte Restaurant

Sirene Belek Hotel'in yeni üyesi Bohemia A la Carte Restaurant, luxury her şey dahil konseptinde yer alan ayrıcalıklarının yanı sıra, özenle hazırlanan Türk ve dünya mutfağı lezzetlerini de misafirlerine sunuyor. Denize sıfır, unutulmaz manzaralı bir konumda bulunan bu A la Carte restoran, üstün hizmet kalitesiyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Detail Photo Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Detail Photo T Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Detail Photo M

Sabah kahvaltısı deneyiminden öğle ve akşam yemeklerine kadar Bohemia'nın menüsündeki zenginlik her damağa hitap ediyor. Yerli ve yabancı seçkin içki menüsü eşliğinde keyifli saatler geçirebilir ya da farklı tatlar arayışındaysanız özel yapım konsept kokteylleri deneyebilirsiniz.

Bohemia A la Carte Restaurant, şık ve konforlu dekorasyonu ile misafirlerine hoş bir ortam sunarken  alanında uzman şeflerin hazırladığı enfes yemeklerle tatil deneyiminizi unutulmaz kılar. Müzik eşliğinde keyifli sohbetler gerçekleştirip güler yüzlü ve profesyonel personelin ilgili hizmet anlayışıyla kendinizi özel hissedersiniz. Bu benzersiz lezzet yolculuğuna katılarak dostlarınız ve ailenizle birlikte kaliteli zaman geçirebilir, tatiliniz boyunca Bohemia A la Carte Restaurant'ın sunduğu harika atmosferin tadını çıkarabilirsiniz.

  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 3 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M4
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 5 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M3
  • Sirene Belek Hotel Bohemia A La Carte Restaurant Slide 6 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M6
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 4 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M5
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 2 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M2

    Deniz Kızı Sirene muhteşem bir tatil için sizi bekliyor.

    REZERVASYON