Rezervasyon
Sirene Belek Hotel background Sirene Belek Hotel background

Bohemia Süitler & Villalar

Lüks süit ve villalardan ortak havuza doğrudan erişim imkanı bulunan, geniş metrekareye sahip yaşam alanlarında ister ailenizle ister arkadaşlarınızla birlikte kalabalık tatilin keyfini rahatça yaşayabilirsiniz.

Lüks süit ve villalardan ortak havuza doğrudan erişim imkanı bulunan, geniş metrekareye sahip yaşam alanlarında ister ailenizle ister arkadaşlarınızla birlikte kalabalık tatilin keyfini rahatça yaşayabilirsiniz. Akdeniz'in eşsiz güneşiyle buluşan turkuaz dalgaların kıyısında, bedeninizi ve ruhunuzu tazeleyecek bir tatil deneyimine hazır olun. Antalya Belek’te yer alan Sirene Belek Hotel'in yepyeni ayrıcalığı Bohemia Suites & Villas, modern mimarinin estetik dokunuşlarıyla dolu süit ve villa seçenekleri ile luxury her şey dahil konseptinde sunulan özel havuzlu lüks yaşam alanlarıyla sizi bekliyor. Ayrıcalıklı konaklama deneyiminin tadını çıkarırken, sevdiklerinizle muhteşem zamanlar geçirecek ve unutulmaz anılar biriktireceksiniz. Kendine ait havuzun kıyısında konumlanmış dingin bir yaşam alanının keyfini sürecek, profesyonel hizmet anlayışıyla beklentilerin ötesinde bir tatil yaşayacaksınız. Denize sıfır konumdaki Bohemia Suites & Villas, luxury her şey dahil konseptinin ötesinde Bohemia misafirlerine özel A la Carte restoranda sabah kahvaltısı, öğle ve akşam yemeği servisi de sunuyor. Tercihini bu ayrıcalıklı tatilden yana yapan misafirlerimizi, Sirene Belek Hotel'in tüm A la Carte restoranlarını ücretsiz kullanma ve özel plaj alanından yararlanma imkanı ile birlikte, turn down servisi, zenginleştirilmiş mini bar, özel müşteri ilişkileri ve özel check-in gibi premium hizmetler bekliyor. Antalya Belek her şey dahil konsept ile bir başka güzel.

Bohemia A la Carte Restaurant

Sirene Belek Hotel'in yeni üyesi Bohemia A la Carte Restaurant, luxury her şey dahil konseptinde yer alan ayrıcalıklarının yanı sıra, özenle hazırlanan Türk ve dünya mutfağı lezzetlerini de misafirlerine sunuyor. Denize sıfır, unutulmaz manzaralı bir konumda bulunan bu A la Carte restoran, üstün hizmet kalitesiyle beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak.

  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 3 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M4
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 5 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M3
  • Sirene Belek Hotel Bohemia A La Carte Restaurant Slide 6 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M6
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 4 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M5
  • Sirene Belek Bohemia A La Carte Restaurant Slide 2 Sirene Belek Bohemia Alacart Restoran Slider M2

Deniz Kızı Sirene muhteşem bir tatil için sizi bekliyor.

REZERVASYON